Lifting twarzy to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, mający na celu odmłodzenie wyglądu twarzy oraz usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i szyi.

Na czym polega lifting twarzy?

Lifting twarzy to metoda odmładzania wyglądu, polegająca między innymi na naciąganiu skóry twarzy w taki sposób, aby zapewnić twarzy młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. Naturalne procesy starzenia objawiają się wiotczeniem skóry i powstawaniem zmarszczek, początkowo w kącikach oczu i na czole, później także w kącikach ust i na innych obszarach. W gabinecie kosmetycznym Veoli Clinic w Gdyni wykonujemy profesjonalny lifting twarzy i szyi. Jest to bezpieczny zabieg, przeprowadzany przy pomocy profesjonalnych narzędzi przez wykwalifikowanych specjalistów. Lifting ma na celu zredukowanie widocznych zmarszczek oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy.

W naszym salonie masz szansę skorzystać z innowacyjnych metod wykonywania liftingu twarzy. Stosujemy techniki mniej inwazyjne niż klasyczne chirurgiczne cięcia, co sprawia, że zabiegi są znacznie bezpieczniejsze i przebiegają w bardziej komfortowej atmosferze. Wśród zabiegów liftingujących na twarz i szyję wyróżniamy innowacyjny wampirzy lifting idealny dla osób wrażliwych, jak również metody laserowe i zabiegi z wykorzystaniem substancji odżywczych, mających na celu usprawnienie naturalnych procesów odnowy skóry.  Stosujemy także peelingi liftingujące, pozwalające na redukcję blizn, zmarszczek i niedoskonałości.

Profesjonalny lifting twarzy i szyi dla klientów z Gdyni i okolic

Salon kosmetyczny Veoli Clinic to miejsce, w którym każda osoba ma szansę na poprawę swojego wyglądu. Wykonujemy lifting twarzy innowacyjnymi technikami, wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów i łączymy je z nowoczesną technologią. U nas masz szansę pozbyć się niedoskonałości i zlikwidować drobne zmarszczki oraz wyrównać koloryt cery, co sprawi, że stanie się gładsza i bardziej rozświetlona.

Profesjonalne zabiegi wpływają na skórę już od poziomu komórkowego, dzięki czemu stymulacji ulegają naturalne procesy odnowy. Zabiegi z kwasem hialuronowym pomagają ujędrnić skórę i sprawiają, że staje się ona bardziej napięta i zdrowsza.

Z oferty salonu mogą skorzystać osoby z Gdyni i okolic, które zainteresowane są zabiegami liftingującymi na twarz.  Wszelkie procedury wykonujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, dbając o to, aby klient mógł cieszyć się pełnym komfortem. Zapewniamy dogodne warunki i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 

+48 723270270 

Umów wizytę

 

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved