Łysienie

Łysienie to częsty problem panów, ale nie tylko. Zdarza się, że z problemem łysienia próbują uporać się również panie. Łysienie, zwłaszcza nasilone i nagłe w znacznym stopniu wpływa również na pewność siebie, akceptację własnego wyglądu czy poziom odczuwanego stresu. W skrajnych przypadkach może to prowadzić do stanów depresyjnych. Dlatego nie należy bagatelizować tego problemu.

Przyczyny łysienia, tak jak jego początki i przebieg, mogą być różne. Wśród najczęściej wymienianych są przyczyny hormonalne, chorobowe, dietetyczne i stresowe.

Na szczęście łysieniu możemy zaradzić w małoinwazyjny, mało bolesny i skuteczny sposób. Z szerokiego spektrum skutecznych zabiegów na łysienie jednymi z bardziej popularnych są zabiegi karboksyterapii. Poprawiają one ukrwienie skóry głowy i bardzo korzystnie wpływają na odbudowę i regenerację włosów. Kolejnymi popularnymi procedurami przeciwdziałającymi łysieniu jest terapia PRP oraz zabiegi mezoterapii specjalnymi koktajlami odżywczymi. Koktajle odżywcze przygotowywane są specjalnie pod kontem regeneracji skóry głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami przeciw łysieniu.

Polecany zabieg

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: łysienie, łysienie gdynia, łysienie gdańsk, zabiegi na łysienie, sposoby na łysienie.