Łysienie

Łysienie to częsty problem panów, ale nie tylko. Zdarza się, że z problemem łysienia próbują uporać się również panie. Łysienie, zwłaszcza nasilone i nagłe w znacznym stopniu wpływa również na pewność siebie, akceptację własnego wyglądu czy poziom odczuwanego stresu. W skrajnych przypadkach może to prowadzić do stanów depresyjnych. Dlatego nie należy bagatelizować tego problemu.

Przyczyny łysienia, tak jak jego początki i przebieg, mogą być różne. Wśród najczęściej wymienianych są przyczyny hormonalne, chorobowe, dietetyczne i stresowe.

Na szczęście łysieniu możemy zaradzić w małoinwazyjny, mało bolesny i skuteczny sposób. Z szerokiego spektrum skutecznych zabiegów na łysienie jednymi z bardziej popularnych są zabiegi karboksyterapii. Poprawiają one ukrwienie skóry głowy i bardzo korzystnie wpływają na odbudowę i regenerację włosów. Kolejnymi popularnymi procedurami przeciwdziałającymi łysieniu są zabiegi wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym, oraz zabiegi mezoterapii specjalnymi koktajlami odżywczymi. Koktajle odżywcze przygotowywane są specjalnie pod kontem regeneracji skóry głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami przeciw łysieniu.

Polecany zabieg

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: łysienie, łysienie gdynia, łysienie gdańsk, zabiegi na łysienie, sposoby na łysienie.

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved