Rozszerzone pory

Rozszerzony pory to częsty problemy występujący u osób z cerą tłustą lub mieszaną. Pod wpływem wzmożonego wydzielania sebum pory rozszerzają się i z czasem wyglądają mało estetycznie. Często problem rozszerzonych porów jest spowodowany utratą elastyny i kolagenu na skutek nadmiernej ekspozycji na słońce. Może on się pogłębiać z wiekiem i być również wynikiem niewystarczającej pielęgnacji skóry w młodości. 

Zacznij skuteczne leczenie rozszerzonych porów od dokładnej i nowoczesnej analizy skóry. Po jej dokonaniu możesz precyzyjnie dobrać terapię odpowiednia dla Twojego przypadku. Kliniki medycyny estetycznej oferują szeroki wachlarz zabiegów w terapii rozszerzonych porów. Najczęściej stosowane są specjalistyczne peelingi i maski, mikrodermabrazja wodna, mezoterapia igłowa, laseroterapia, wypełniacze z kwasem hialuronowym, czy zabiegi iniekcyjne z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń i preparatów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów likwidujących rozszerzone pory.

Umów wizytę

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: rozszerzone pory, rozszerzone pory gdynia, rozszerzone pory gdańsk, zabiegi rozszerzone pory, zabiegi na rozszerzone pory, likwidacja rozszerzonych porów.