Blizny

Blizny najczęściej pojawiają się na skutek urazów i uszkodzenia głębokich warstw skóry. Są one zmianami w strukturze skóry, dlatego ich leczenie to zazwyczaj cykl zabiegów indywidualnie dobieranych i planowanych w kontekście konkretnego przypadku.

Na ilość zabiegów, a co za tym idzie, na długość terapii ma wpływ wiele czynników. Między innymi: struktura blizny, jej stopień zaawansowania i rozwoju, głębokość spowodowanych przez bliznę zmian. Ze względu na powyższe, do zabiegów leczenia blizn stosujemy przede wszystkim zaawansowane rozwiązania laserowe, zazwyczaj łącząc je w jeden, kompleksowy plan medyczny. Mamy wówczas pewność, że da to najlepsze możliwe efekty w tym konkretnym przypadku.

Jeśli pacjent posiada przeciwwskazania do laseroterapii lub z jakichś względów taka terapia nie jest rekomendowana, proponujemy zabiegi alternatywne. Mogą to być głębokie peelingi czy zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów przeznaczonych do eliminacji blizn.

Polecany zabieg

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: blizny, blizny gdynia, blizny gdańsk, terapia na blizny, usuwanie blizn, jak usunąć blizny