Starzejąca się skóra

Współczesna medycyna estetyczna zna wiele możliwości, by zatrzymać lub spowolnić proces starzenia się skóry. Odzyskanie młodego i zdrowego wyglądu skóry jest możliwe. Mamy do dyspozycji wiele zabiegów dzięki którym skóra będzie wyglądać młodziej, poprawi się jej stan i odzyska młodzieńczą świeżość. Stale rozwijane są również zabiegi pomagające w pozbyciu się zmarszczek.

Jedną z najskuteczniejszych metod walki ze starzeniem się skóry jest bezinwazyjni lifting wykonany w technologii HIFU. Usuwa on zmarszczki, poprawia owal twarzy, likwiduje wiotką skórę i podwójny podbródek. Doskonałym uzupełnieniem terapii  jest ostrzykiwanie osoczem pozyskanym z krwi pacjenta. Mezoterapia wywołuje mechanizm regeneracji skóry w okolicach jej nakłucia. Daje rewelacyjne efekty pomagając w likwidacji zmarszczek i poprawie kondycji skóry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów przeznaczonych do walki ze starzejąca się skórą.

Umów wizytę

 

 

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: starzejąca się skóra, starzejąca się skóra gdynia, starzejąca się skóra gdańsk, terapia na starzejącą się skórę, walka ze starzejącą się skórą, zabiegi na starzejącą się skórę.