Wampirzy lifting to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Jest to całkowicie naturalna i skuteczna metoda, zwłaszcza jeśli chodzi o odmłodzenie i nawilżenie skóry, a także redukcję rozstępów i blizn. Ponadto przynosi znakomite efekty w walce z łysieniem. Preparat jest w  pełni naturalnym, ponieważ uzyskuje się je z krwi pacjenta.

Dlaczego warto postawić na wampirzy lifting w naszej klinice?

Gabinet kosmetyczny Veoli Clinic w Gdyni oferuje wampirzy lifting dla osób, wykazujących zwiększoną wrażliwość na różnego rodzaju produkty kosmetyczne. Zabieg wykonywany jest w bezpiecznych warunkach, zgodnych z zasadami sanitarnymi. Profesjonalna kadra pracowników dba o to, aby każdy klient miał możliwość skonsultowania się ze specjalistą przed zabiegiem.

Nasza klinika cieszy się renomą wśród klientów. Dobra opinia bierze się z tego, że dbamy przede wszystkim o dobro klienta oraz o to, aby każdy zabieg został przeprowadzony z najwyższą dokładnością. Wampirzy lifting to nowoczesna metoda, która wykazuje dużą skuteczność, przez co cieszy się coraz większą popularnością i każdego dnia zdobywa nowych zwolenników.

PRZEBIEG ZABIEGU WAMPIRZEGO LIFTINGU:

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadza wnikliwą konsultację lekarską. Pozwala to zweryfikować wskazania i ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Przygotowanie zabiegu rozpoczyna się pobraniem niewielkiej próbki krwi od pacjenta, którą następnie poddajemy odwirowaniu za pomocą specjalnych systemów separujących. Kolejnym etapem jest wydzielenie z niej eytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Otrzymane osocze wprowadza się po skórę pacjenta poprzez ostrzykiwanie punkt po punkcie bądź wypełnienie wzdłuż linii fałdu zmarszczki. Dla komfortu pacjenta stosuje się znieczulenie. Na zakończenie zabiegu nakładamy jest krem łagodzący z filtrem.

WSKAZANIA DO WAMPIRZEGO LIFTINGU:

• rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni
• korekcja zmarszczek i fałd
• regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
• nadmierne wypadanie włosów
• włosy zniszczone, pozbawione blasku
• blizny potrądzikowe
• polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

PRZECIWWSKAZANIA DO WAMPIRZEGO LIFTINGU

• ciąża i karmienie piersią
• opryszczka i stan zapalny skóry
• leki przeciwkrzepliwe
• niewyrównana cukrzyca
• choroba nowotworowa

PRZED ZABIEGIEM WAMPIRZEGO LIFTINGU:

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Warto zadbać o nawodnienie organizmu pijąc duże ilości wody około 2 litry – zwiększy to ilość osocza we krwi. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i innych leków przeciwkrzepliwych oraz leków przeciwzapalnych. W przypadku wykonania zabiegu w okolicach skóry głowy, włosy do zabiegu muszą być umyte, ale niewskazane jest stosowanie kosmetyków do stylizacji włosów. Na tydzień przed zabiegiem zaleca się rezygnację z alkoholu.

PO ZABIEGU WAMPIRZEGO LIFTINGU:

– po zabiegu należy unikać słońca, stosować kremy z filtrem

– unikanie wysiłku fizycznego przez dwa dni po zabiegu

– zaleca się rezygnację z sauny i basenu przez okres 10-14 dni

– nie zaleca się nakładania makijażu dobę po zabiegu

– stosowanie kremu zaleconego przez lekarza

Zabieg wykonuje: lekarz

Czas zabiegu 60min

Umów wizytę

 

 

Najczęściej zadawane pytania

– poprawa elastyczności, napięcia, gęstości i struktury skóry,

– wygładzenie zmarszczek,

– poprawa ukrwienia skóry,

– rewitalizacja skóry,

– przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej,

– w przypadku leczenia wypadania włosów – wzmocnienie włosów i zahamowanie wypadania.

Dużym atutem zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji, po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i podrażniona, jednak objawy te szybko znikają. Najczęściej pacjenci już dzień po zabiegu mogą wrócić do codziennych aktywności.

Efekty zabiegów wykonywanych wampirzym liftingiem w serii 3 powtórzeń utrzymują się nawet do około 12 miesięcy.

 

 

Zapoznaj się także z naszą ofertą zabiegów kwasem hialuronowym w Gdyni!