Opadający owal twarzy

Opadający owal twarzy to jedna z najpoważniejszych zmian związanych z procesami starzenia w skórze. Na skutek ubytku kolagenu, kośćca czy zmian w zawartości tkanki tłuszczowej z wiekiem skóra w obrębie twarzy zdaje się coraz bardziej opadać. Powoduje to też zmiany kształtu w obrębie szyi.

Pomimo naturalności procesu starzenia nasi pacjenci nie muszą się godzić na opadający owal twarzy. Dzisiejsza medycyna estetyczna dysponuje całym szeregiem zabiegów i metod walki z opadającym owalem twarzy.

W walce z opadającym owalem twarzy możemy zastosować metody wykorzystujące nici liftingujące, kwas hialuronowy, czy też ultradźwięki. Dostępne są również zaawansowane metody oparte o działanie fal radiowych oraz masaż próżniowy.

Nowoczesne terapie przeciwdziałające opadającemu owalowi twarzy to zabiegi liftingujące takie jak procedury wykorzystujące fale HIFU czy nowatorskie zabiegi laserowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów przeznaczonych do eliminacji opadającego owalu twarzy.

Polecany zabieg

Wyszukiwano ten artykuł poprzez zapytania: opadający owal twarzy, opadający owal twarzy gdynia, opadający owal twarzy gdańsk, terapia na opadający owal twarzy.