Makijaż permanentny brwi metodą OMBRE 

Naturalny i trwały efekt, podkreślający urodę

Makijaż Permanentny w Veoli Clinic

Jeżeli marzysz o pięknie podkreślonych oczach, brwiach i ustach w każdej sytuacji, niezależnie od pory dnia, makijaż permanentny wykonany przez profesjonalną linergistkę w Veoli Clinic, jest właśnie dla Ciebie. Makijaż permanentny to zabieg kosmetologii estetycznej, który podkreśli Twoją urodę. Makijaż permanentny służy do tuszowania mankamentów urody, wypełnia ubytki w brwiach, nadaje im odpowiedni kształt, koryguje asymetrie brwi.

 

“Makijaż permanentny brwi to idealna alternatywa dla makijażu tradycyjnego.
W Veoli Clinic wykonujemy zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej, najbardziej naturalnej techniki Ombre. Makijaż permanentny brwi Ombre to zabieg mikropigmentacji, polegający na delikatnym stopniowaniu koloru, aż do uzyskania przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Wówczas uzyskujemy efekt cieniowania – kolor zaznaczony jest bardzo delikatnie na początku, intensywniej na środku i ich końcu. Technika ta jest najlepsza dla kobiet, które na co dzień malują swoje brwi cieniami lub kredką i marzą, aby ich brwi wyglądały pięknie każdego dnia, bez konieczności ciągłych poprawek.” 

radzi ekspert Veoli Clinic
linergistka Natalia Suchocka

 

 

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny brwi w Trójmieście?
W Veoli Clinic wykona go certyfikowana linergistka.
Umów się na bezpłatne konsultacje: +48 723 270 270

 

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego brwi w Veoli Clinic? 

 

Makijaż permanentny brwi w Veoli Clinic to makijaż stały polegający na wprowadzeniu do skóry pigmentów w odcieniach zbliżonych do naturalnego koloru, pięknie wyglądających brwi. Technika makijażu permanentnego przypomina nieco tatuaż, ale głębokość ingerencji jest znacznie mniejsza. Czas utrzymywanie się efektów zabiegu zależy od obszaru zabiegowego oraz innych, zewnętrznych czynników. Najczęściej efekt zabiegu utrzymuje się od 1 roku do 2 lat

Wszystkie zabiegi wykonywane są na najwyższej klasy urządzeniu Nouveau Contour Digital 1000, za pomocą barwników do makijażu permanentnego marki Long-Time-Liner. 

Makijaż permanentny  – co warto o nim wiedzieć?

Makijaż permanentny nazywany jest także makijażem trwałym lub mikropigmentacją. Sama technika wykonania jest nieco podobna do tworzenia tatuażu, aczkolwiek w przypadku makijażu permanentnego barwnik wprowadza się płycej, do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka na głębokość ok. 0,3-0,5 mm. Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu cieniutką igłą na znieczuleniu, co sprawia, że całość można przeprowadzić bez powodowania dyskomfortu u pacjenta.

W klinice Veoli Clinic w Gdyni wykonujemy makijaż permanentny dla osób, które chcą podkreślić walory swojej urody i zamaskować niedoskonałości, takie jak trądzik, przebarwienia czy plamy pigmentacyjne. Zabieg wykonany odpowiednią techniką zapewnia również naturalny efekt liftingu, przez co może być stosowany jako alternatywa dla bardziej inwazyjnych metod.

Zobacz jak wygląda zabieg makijażu permanentnego w Veoli Clinic

 

Umów się na bezpłatne konsultacje w Veoli Clinic, jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy makijaż permanentny jest odpowiedni właśnie dla Ciebie +48 723 270 270

Zobacz efekty makijażu permanentnego wykonanego w Veoli Clinic

Efekty

 

Jesteś niezadowolona z efektu wykonanego w innym miejscu? Twój makijaż zmienił kolor na nienaturalny? Pojawiła się nieestetyczna asymetria brwi? Umów się na bezpłatne konsultacje w Veoli Clinic. Pomożemy Ci przywrócić naturalnie wyglądające, piękne brwi +48 723 270 270 

 

Jaki jest efekt makijażu permanentnego brwi wykonanego w Veoli Clinic?

Makijaż permanentny w klinice Veoli Clinic wykonuje wyspecjalizowana, certyfikowana w dziedzinie makijażu permanentnego, linergistka. Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, starając się za każdym razem osiągnąć satysfakcjonujący efekt pięknego, naturalnie wyglądającego makijażu. Dlatego nasze Klientki mogą korzystać z bezpłatnych porad ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania: jak dobrać odpowiedni kształt brwi, jak dobrać odpowiedni kolor brwi (barwy pigmentu wypełniającego brwi) oraz jak dobrać odpowiednią grubość brwi – tak, aby makijaż permanentny był dostosowany do naszej urody zarówno, kiedy jesteśmy saute, jak i w pełnym makijażu.

Linergistka Veoli Clinic, radzi jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego. 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu makijażu permanentnego brwi? O czym należy pamiętać, decydując się na makijaż permanentny brwi? 

Zabieg mikropigmentacji wstrzymujemy w czasie, jeśli:

 • w organizmie występuje infekcja wirusowa lub bakteryjna
 • występują zaburzenia autoimmunologiczne tj. cukrzyca, choroby reumatoidalne, przebyte operacje, w tym przypadku udajemy się do lekarza, który stwierdzi stabilny stan choroby i pozwoli na zabieg
 • przyjmujesz leki rozrzedzające krew tzw. antykoagulanty opóźniające lub utrudniające krzepnięcie krwi – jest to ważna informacja dla linergistki, która zadecyduje, czy zabieg można przeprowadzić
 • przyjmujesz leki sterydowe –  jest to bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania makijażu permanentnego. Sterydy powodują zanik kolagenu, stąd dochodzi do  ścieńczenia naskórka i kruchości naczyń, a co za tym idzie mamy większa skłonność do krwawień. W takiej sytuacji należy odroczyć zabieg w czasie ok 2 do 6 miesięcy
 • zdecydowałaś się na zabieg iniekcyjny tj. botox, kwas hialuronowy – należy odczekać minimum dwa tygodnie
 • jesteś w ciąży
 • planujesz słoneczny urlop – nie wolno opalać miejsca zabiegowego. Dla bezpieczeństwa lepiej przesunąć pigmentację.

Zalecamy nie wykonywać regulacji i henny na okres 2-3 tygodni przed zabiegiem makijażu permanentnego. Dzięki temu linergistka dobierze idealny, piękny kształt brwi, który podkreśli Twoją urodę.

 

Kondycja skóry w miejscu zabiegu jest równie ważna. W przypadku skłonności do przesuszania skóry, należy nawilżać i odżywiać naskórek przed wykonaniem zabiegu mikropigmentacji. Dodatkowo, przed zabiegiem makijażu permanentnego, nie wykonujemy zabiegów złuszczających, peelingów, a także zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Jak pielęgnować brwi po zabiegu makijażu permanentnego?

 • Po zabiegu mikropigmentacji należy przemywać miejsce zabiegu wacikiem nawilżonym wodą, w celu usunięcia wydzielającej się limfy. 
 • Powtarzaj czynność do trzech godzin od zabiegu – co pół godziny, następnie – co trzy godziny. Nawilżaj okolice zabiegu nakładając cienką warstwę wazeliny 2-3 razy dziennie, dzięki temu skóra goi się szybciej. 
 • Nie pozwól na przesuszenie okolic zabiegu, jest to kluczowe. Dodatkowo przez ok. 7 dni  unikaj basenu, sauny, siłowni, opalania się, kąpieli słonecznych, peelingów. 

Jeśli zadbasz odpowiednio o skórę po zabiegu i sumiennie zadbasz o swoje nowe brwi, będziesz mogła się cieszyć makijażem trwałym zdecydowanie dłużej 🙂

Jak długo goi się skóra po zabiegu makijażu permanentnego?

 • Bezpośrednio po zabiegu, skóra może być delikatnie obrzęknięta i zaczerwieniona. Bez obaw – jest to stan przejściowy. 
 • Brwi permanentne po zabiegu są bardziej wyraziste. Proces gojenia trwa około 7 dni. W tym czasie naskórek się złuszcza, a makijaż stanie się jaśniejszy o około 30-40%. 
 • Z tego względu konieczna jest dodatkowa wizyta, w czasie której makijaż jest uzupełniany. Średnio po dwóch miesiącach makijaż osiągnie oczekiwany docelowy piękny wygląd.
 • Jeżeli nie jesteś pewna, czy miejsce po zabieg goi się odpowiednio, w każdej chwili możesz skonsultować się z kosmetologiem i lekarzem Veoli Clinic

Cena makijażu permanentnego w Veoli Clinic obejmuje:

 • dobór kształtu brwi zgodnego z Twoimi oczekiwaniami
 • próbny makijaż brwi, dzięki któremu oswoisz się z wymarzonym efektem
 • minimum dwie wizyty: pierwsza pigmentacja oraz druga wizyta kontrolna po około 4-6 tygodniach, w czasie której wykonujemy ponowne konsultacje, oceniamy efekt pierwszego zabiegu i wykonujemy dopigmentowanie.

Pamiętaj, że w Veoli Clinic Twoja uroda jest dla nas najważniejsza, dlatego nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie zabiegu. Potwierdzają to Klientki, które od lat oddają się w ręce naszych kosmetologów i lekarzy. Poznaj opinie Klientek Veoli Clinic.

Umów się na bezpłatne konsultacje makijażu permanentnego brwi w Veoli Clinic
+48 723 270 270

Sprawdź aktualne promocje.

Umów wizytę

 

Najczęściej zadawane pytania

Tak, cena obejmuje wykonanie makijażu permanentnego wraz z korektą w okresie wskazanym przez kosmetologa.

Tak, istnieje taka możliwość. Prace przesyłamy drogą e-mailową.

Zabieg wykonuje linergistka.