Voucher do salonu kosmetycznego

Bon upominkowy do salonu kosmetycznego to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która lubi o siebie dbać. Salon kosmetyczny Veoli Clinic oferuje możliwość zakupu vouchera podarunkowego w formie eleganckiego zaproszenia do kliniki. Taki voucher można ofiarować bliskiej osobie jako prezent na specjalną okazję.

Dlaczego voucher do salonu kosmetycznego to dobra opcja na prezent?

Voucher do salonu kosmetycznego

Pielęgnacja ciała w gabinecie kosmetycznym może mieć różną formę. Salon Veoli Clinic oferuje szeroką gamę zabiegów, pozwalających na poprawę indywidualnego wyglądu. Wiele kobiet ceni sobie możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa oraz usług, wykonywanych przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Voucher podarunkowy stanowi więc świetną opcję na prezent dla osoby, której chcemy pokazać, że jest dla nas ważna oraz okazać jej szacunek.

Bony podarunkowe w gabinecie Veoli Clinic dostępne są już od kwoty 20 złotych. Osoby zainteresowane zakupem mogą wykupić voucher na dowolną kwotę, którą można wykorzystać na dowolną pozycję z oferty salonu.

Bon podarunkowy w Veoli Clinic – skorzystaj z naszej oferty

 

Salon kosmetyczny Veoli Clinic oferuje całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii estetycznej. Lista wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroka, a z voucherem można skorzystać z dowolnych pozycji, które opiewają na kwotę, na którą został wystawiony bon. Voucher do salonu kosmetycznego Veoli Clinic to dobry sposób na to, aby sprawić radość bliskiej osobie.

VOUCHER to doskonały na pomysł na prezent dla bliskiej osoby. 

Przygotowaliśmy bony upominkowe w formie eleganckich zaproszeń do naszej kliniki. Tym wyjątkowym podarunkiem możesz spełnić marzenia ukochanej osoby. 

Jak kupić VOUCHER? 

  1. Kliknij przycisk “KUP VOUCHER”, dostępny na tej podstronie. 
  2. Zostaniesz przekierowany do podstrony moment.pl, gdzie możesz wybrać wartość vouchera (najniższa kwota to 20zł), 
  3. Następnie bon podarunkowy zostanie wysłany w formacie PDF na Twój adres mailowy. 
  4. Voucher możesz kupić również stacjonarnie w klinice. 

Warunki korzystania z VOUCHERA

  • Do wyboru dowolna kwota zakupu bonu (min. 20 zł).
  • Wykorzystaj bon na dowolne usługi lub produkty z oferty salonu.
  • Bony dostępne są 24/7, niezależnie od godzin i dni pracy salonu. 

Kup VOUCHER

 

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 

+48 723270270 

 

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved