Alma Harmony XL PRO Q-Switch ND:YAG

Usuwanie Tatuażu Gdynia

Unikalność zabiegu laserem polega na ultrakrótkich (nanosekundowych) impulsach światła laserowego w głąb skóry. Dzięki temu zjawisku, w trakcie usuwania tatuaży, przebarwień, lub zmian pigmentacyjnych działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Dlatego laser ten nie pozostawia blizn pozabiegowych, a czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki. Poprzez zastosowanie 4 długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się przebarwień, brązowych plam (zmiany pigmentowe), piegów i tatuaży w różnych kolorach.
W celu zwiększenia komfortu pacjenta zabieg usunięcia tatuażu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W przypadku tatuaży o bardzo dużych rozmiarach zabieg może zostać przeprowadzony w kilku etapach, każdy na innej części tatuażu.

Usuwanie makijażu permanentnego w Veoli Clinic w Gdyni

Makijaż permanentny nie zawsze wyjdzie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Klinika Veoli Clinic w Gdyni oferuje szybkie usuwanie makijażu permanentnego bezpieczną metodą laserową. Dzięki profesjonalnym narzędziom opatrzonym odpowiednimi certyfikatami możemy wykonywać kompleksowe usługi w tym zakresie. Laser umożliwia rozbicie komórek barwnika podskórnego bez uszkodzenia otaczającej skóry, dzięki czemu całe działanie jest mało inwazyjne i praktycznie bezbolesne.

Usuwanie makijażu permanentnego wcale nie musi być trudne. Doświadczeni specjaliści, którzy mają dostęp do zaawansowanej technologii, mogą przeprowadzić zabieg z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie pełen komfort klienta.

Przeciwwskazania do usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

 • ciąża i karmienie piersią
 • Świeżo opalona skóra (do 2 tygodni od ostatniego opalania)

 

Zabieg wykonuje lekarz lub kosmetolog

 

Czas zabiegu 30 – 60min

 

Liczba powtórzeń ok 10 co 2-3 tygodnie

O tym ile zabiegów należy wykonać oraz jak będzie wyglądało miejsce po usuniętym tatuażu decyduje: 

 • rodzaj barwnika
 • głębokość wykonanego tatuażu
 • sposób wykonania tatuażu
 • miejsce, w którym został wykonany tatuaż
 • predyspozycji osobniczych pacjenta

Po zabiegu usuwania  makijażu permanentnego i tatuażu

 • po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie
  a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni.
 • kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po ok. 2-3 tygodniach
 • po usunięciu tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy
  w celu uniknięcia przebarwień
 • w tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium

 

Umów wizytę

Chętnie Ci pomożemy

Nasi specjaliści otoczą Cię opieką i chętnie pomogą w doborze odpowiednich zabiegów.

 

Najczęściej zadawane pytania

Unikalność zabiegu laserem polega na ultrakrótkich (nanosekundowych) impulsach światła laserowego w głąb skóry. Dzięki temu zjawisku, w trakcie usuwania tatuaży, przebarwień, lub zmian pigmentacyjnych działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry.

Zabieg przy użyciu głowicy Q-Switch polecany jest do usunięcia tatuaży i makijaży permanentnych. Poprzez zastosowanie 4 długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się przebarwień, brązowych plam (zmiany pigmentowe), czy piegów. Laser działa również liftingująco.

Zabieg trwa od 30 do 60 min.