Zabiegi Dermalogica

Produkty firmy Dermalogica jest cieszą się najlepszą opinią wśród profesjonalistów z dziedziny kosmetologii na całym świecie. Wszystkie preparaty Dermatologica są idealnie skomponowane, uwzględniając indywidualne potrzeby rodzaju skóry, są bogate w peptydy, które nadają piękny koloryt, rozświetlają skórę i nadają jej zdrowy wygląd. W ramach profesjonalnych zabiegów
z wykorzystaniem kosmetyków Dermalogica proponujemy następujące zabiegi:

  • Zabieg oczyszczający – Profesjonalna kuracja oczyszczająca. Zabieg skierowany do osób ze skóra problematyczną, z skłonnością do stanów zapalnych i zmian ropnych. Skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian.

 

  • Zabieg nawilżający (dla skóry dojrzalej) – Ekskluzywny zabieg intensywnie nawilżający opracowany na potrzeby skóry odwodnionej, uszkodzonej przez słońce. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia funkcjonowanie jej naturalnej bariery ochronnej.

 

  • Zabieg power bright (skóra wrażliwa) – Jest to połączenie złuszczających hydroksykwasów, witamin, naturalnych ekstraktów roślinnych oraz energetyzujących technik masażu Dermalogica. Złuszczenie nadmiaru martwych komórek pozwala na lepsze wchłonięcie substancji aktywnych, stymuluje produkcję młodych, w pełni nawilżonych komórek, dzięki czemu skóra jest nawodniona, elastyczna, wspaniale wygładzona i odświeżona.

 

  • Zabieg regenerujący Age Power Regeneration Treatment – Zabieg intensywnie regenerujący, działa stymulująco na proces odnowy komórkowej skóry, zapobiegając procesom jej starzenia. Silnie odżywia i regeneruje, przywraca świeżość i blask skórze zmęczonej, nadaje jej zdrowy koloryt. Pobudza skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry.

Umów wizytę

Najczęściej zadawane pytania

Możemy wyróżnić zabieg oczyszczający, nawilżający, rozświetlający i regenerujący. Zabieg dobierany jest indywidualnie, według potrzeb klienta.

Specjalistyczny zabieg Dermalogica rozpoczyna się od złuszczania, czyli eksfoliacji, której rodzaj oraz intensywność zostają dobrane do rodzaju skóry. Eksfoliacja to bardzo ważny etap, pozwalający na eliminację martwego naskórka oraz wygładzenie powierzchni skóry. Kolejne kroki zabiegu z użyciem masek, olejków, skoncentrowanych serum zależą od celów, na jakich skupia się terapia zabiegowa. Zabieg obejmuje również masaż uciskowy, wykonywany na bazie odpowiednio dobranego serum lub wzbogaconego mieszanką esencjalną kremu, który doskonale uwalnia ciało od stresu i napięcia. Specjalistyczne receptury produktów Dermalogica, oparte na wyselekcjonowanych surowcach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie dają widoczne rezultaty, działając w określonych kierunkach dla zdrowia skóry.

Zabieg trwa około 90 minut.