Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg dermatologiczny silnie stymulujący komórki. Odmładza, poprawia elastyczność i ogólną kondycję skóry. Redukuje także blizny i przebarwienia.

Metoda ta jest bezpieczna, również dla alergików, a prawidłowo wykonany zabieg nie niesie ze sobą ryzyka powikłań.Wampirzy lifting – co to jest?

Wampirzy lifting to zabieg wykorzystujący substancję otrzymywaną z krwi pacjenta przez odwirowanie jej w przeznaczonym do tego celu urządzeniu. Płytki krwi zawarte w osoczu wywołują naturalne reakcje fizjologiczne w organizmie, przyspieszając procesy regeneracyjne i stymulując skórę do wytwarzania nowych włókien kolagenowych.Wampirzy lifting – wskazania

Wampirzy lifting stanowi bardziej naturalną alternatywę dla osób, które – z różnych przyczyn – obawiają się botoksu. Jest dobrym wyborem, jeśli istnieje obawa uczulenia lub reakcji immunologicznych na różnego typu stymulanty biologicznej odbudowy skóry. Wskazaniami, przy których można wykonać wampirzy lifting, jest również łysienie lub potrzeba poprawy gęstości skóry.Wampirzy lifting – efekty

Wampirzy lifting jest zabiegiem skutecznym. Efekty widoczne są szybko: w przypadku skóry podatnej i łatwo uruchamiającej mechanizmy naprawcze nawet po pierwszym zabiegu. Główne rezultaty to poprawa jędrności skóry i wyrównanie płytkich zmarszczek, redukcja przebarwień, poprawa krążenia i lepsze odżywienie skóry.

Najczęściej przeprowadza się serię zabiegów. Ich ilość zależna jest od stanu skóry i indywidualnych zdolności regeneracyjnych pacjenta.
Zapoznaj się z naszą ofertą wampirzego liftingu w Gdyni!