All Team Members

Kosmetolog Marta Wyder

Kosmetolog Marta z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, wykonuje również zabiegi iniekcyjne, takie jak mezoterapia igłowa, czy stymulatory tkankowe, lipoliza. Pracuje na maszynach zaawansowanych technologicznie, wykonując terapie laserowe.

Kosmetolog Ewelina Skrodzka

Licencjonowany kosmetolog Ewelina Skrodzka ponad 10-letnie doświadczenie. Wykonuje takie zabiegi jak peelingi chemiczne, mezoterapia mikroigłowa, igłowa, stymulatory tkankowe, terapie indywidualnie dobrane do problemu, z którym zmaga się klient. Praca na maszynach zaawansowanych technologicznie daje spektakularne efekty i zadowolenie klientów. Lubię pracę z ludźmi ,nowe wyzwania i techniki łączone w zabiegach kosmetologicznych.

Lekarz Aleksandra Ryszkowska

Ukończyła studia lekarskie na Akademii Medycznej w Gdańsku. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2008 roku. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging. Manualnie uzdolniony zabiegowiec. Uważa, że piękno to symetria, harmonia a także jędrna i zdrowa skóra.

Linergistka i kosmetolog Natalia Suchocka

Natalia Suchocka wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej takiej jak np. stylizacja rzęs. Jest również wykwalifikowaną lingeristką przygotowaną do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Wyszkolona w obsłudze nowoczesnych urządzeń HI-TECH.