All Team Members

Marietta Kamińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni na kierunku kosmetologia. Stale dokształca się uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie. Moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem tuż po zabiegu, daje jej ogromną satysfakcję i radość. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii, hi-tech: odmładzających, ujędrniających oraz modelujących sylwetkę.…

Lekarz Aleksandra Ryszkowska

Ukończyła studia lekarskie na Akademii Medycznej w Gdańsku. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2008 roku. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging. Manualnie uzdolniony zabiegowiec. Uważa, że piękno to symetria, harmonia a także jędrna i zdrowa skóra.

Linergistka i kosmetyczka Natalia Suchocka

Natalia Suchocka wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej takiej jak np. stylizacja rzęs. Jest również wykwalifikowaną lingeristką przygotowaną do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Wyszkolona w obsłudze nowoczesnych urządzeń HI-TECH.

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved