Masaże

Lomi Lomi Nui

To holistyczny hawajski rytuał jednoczący umysł i ciało. Harmonizuje energię w ciele, likwiduje wewnętrzne blokady hamujące jej swobodny przepływ. Koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój i wycisza złe myśli. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Przywraca spokój, optymizm i chęć do działania. Relaksuje, wycisza i odpręża. Pielęgnuje i odżywia skórę. Rozgrzewa mięśnie i zmniejsza ich napięcie. Poprawia ruchomość stawów. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm. Traktowany jest jako naturalny środek antydepresyjny. Budzi w ciele siły samo uzdrawiania.

Masaże Ajurwedyjskie:

Abhyanga to część tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się „panchakarma”. Jest najstarszym masażem przeciwbólowym, wykonywanym przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. W trakcie masażu toksyny są wtłaczane do systemu wydalniczego. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne pozwalające na swobodny przepływ energii życiowej.

Udvartana masaż pudrowy wspomagający odchudzanie za pomocą specjalnych mieszanek ziół ajurwedyjskich. Masaż ten jest zalecany jako terapia wspomagająca odchudzanie. Pomaga usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, wzmacnia ciało, nadaje zdrowy wygląd skórze. Działa tonizująco na mięśnie oraz ma działanie wyszczuplające dzięki temu, że poprawia metabolizm w mięśniach i tkance tłuszczowej. Działa bardzo odżywczo i sprawia, że skóra staje się zmiękczona i wygładzona.

Masaż aromaterapeutyczny ASSOCIATES LONDON

Masaż szczególnie polecany osobą żyjącym w ciągłym stresie. Wykonywany jest spokojnymi i rytmicznymi ruchami, które niwelują stres i oddziałują na układ nerwowy likwidując napięcie mięśni, przywracając prawidłowy rytm serca oraz pomagając w walce z bezsennością i ogólnym wycieńczeniem organizmu. Masaż aromaterapeutyczny wykonywany jest z użyciem olejków eterycznych, które łączą leczniczą moc dotyku z właściwościami olejków, dobranych do indywidualnych potrzeb:

 – DEEP RELAX – oczyszcza ciało i umysł oraz wspomaga dobry sen

– DE-STRESS MIND odprężenie, odstresowanie i uważność

– INNER STRENGTH – pozytywny, silny i pobudzający

 

Relaksujący masaż pleców z olejkiem z płatkami róż Veoli Botanica  

Masaż relaksacyjny wykonany za pomocą olejku z płatkami róż, rozluźnia mięśnie i odpręża umysł. Aktywne składniki pochodzenia roślinnego olejku pozostawią skórę miękką, dogłębnie nawilżoną i zregenerowaną.

 

Cennik:

  1. Lomi Lomi Nui 90 min   350zł
  2. Abhyanga 90 min   400zł
  3. Udvartana 90 min   400zł
  4. Masaż aromaterapeutyczny ASSOCIATES LONDON
  • grzbiet, kark i głowa 60 min 200zł
  • całe ciało 90 min   300zł
  1. Relaksujący masaż pleców z olejkiem z płatkami róż Veoli Botanica 30 min   70zł

Umów wizytę

Najczęściej zadawane pytania

Masaż łączy w sobie moc olejków eterycznych ze specjalnym masażem będącym połączeniem wschodnich i zachodnich tradycji masażu. Masaż koncentruje się na plecach, głowie, karku, szyi, ramionach i stopach. Precyzyjne uciski stosowane w masażu stymulują układ nerwowy, a przez to oddziaływują na wszystkie organy wewnętrzne naszego ciała. Olejki eteryczne absorbowane przez skórę wpływają pozytywnie na ciało, a jednocześnie poprzez zmysł węchu oddziałują na nasz umysł i emocje, przywracając harmonię i równowagę.

Tak, polecamy relaksujący masaż pleców z olejkiem z płatkami róż Veoli Botanica, który trwa 30 minut. Masaż relaksacyjny wykonany za pomocą olejku z płatkami róż, rozluźnia mięśnie i odpręża umysł. Aktywne składniki pochodzenia roślinnego olejku pozostawią skórę miękką, dogłębnie nawilżoną i zregenerowaną.

Tak, polecamy masaż Ajurwedyjski- jest najstarszym masażem przeciwbólowym, wykonywanym przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. W trakcie masażu toksyny są wtłaczane do systemu wydalniczego. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne pozwalające na swobodny przepływ energii życiowej.

 

 

 

 

 

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved