Regeneracja włosów

Niedobory witamin, zmiany hormonalne czy różne choroby mogą być przyczyną pogorszenia stanu włosów. Istnieje jednak wiele sposobów, żeby je zregenerować. Regeneracja włosów – dla kogo?

Osłabione włosy mogą być problemem zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Zabiegi regeneracyjne przeznaczone są dla osób, których włosy cienkie, łamliwe i przerzedzone. Zniszczone i wypadające włosy to częsty problem kobiet po ciąży i karmiących piersią, panów w starszym wieku, którzy mają dziedziczne skłonności do łysienia, czy osób zmagających się z poważnymi chorobami, bądź zażywających pewne grupy leków.Regeneracja włosów – co można zrobić samemu?

Duży wpływ na gęste i mocne włosy ma zdrowy styl życia i nawyki pielęgnacyjne. Jeśli włosy są osłabione, należy unikać ich częstego farbowania, wystawiania na działanie promieni słonecznych czy stylizacji za pomocą lokówki lub prostownicy. Pomocne w regeneracji włosów mogą być profesjonalne szampony, odżywki i maski, np. zwierające keratynę. Warto także przyjmować suplementy uzupełniające witaminy, szczególnie te z biotyną. Regeneracja włosów – zabiegi

Jeśli domowe sposoby nie pomagają można skorzystać z wielu skutecznych zabiegów jakie oferuje medycyna estetyczna. Nie tylko dają one szybko widoczne efekty i zagęszczają włosy przyspieszając ich wzrost, ale też bardzo dobrze wpływają na skórę głowy. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów regenerujących włosy jest DR CYJ, o którym więcej przeczytasz tutaj: https://veoliclinic.pl/services/dr-cyj/.

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved