Pakiety estetyczne

Pakiety estetyczne są zestawami zabiegów, takich samych połączonych w serie lub uzupełniających się funkcjonalnie, oferowanymi przede wszystkim wtedy, gdy zauważalny efekt wymaga systematyczności i powtórzeń.

Często pakiety estetyczne stanowią promocyjny i stały element oferty klinik i gabinetów. W wielu przypadkach mogą być także skomponowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.Kiedy warto wykorzystać pakiety estetyczne?

Z pakietów estetycznych warto skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy osiągnięcie zauważalnych i trwałych rezultatów wymaga powtarzalności. Dobrym przykładem są zabiegi modelujące sylwetkę, depilacja laserowa czy mezoterapia. Z ofert takich korzystają również osoby, dla których ważna jest systematyczność i które wiedzą, że wygospodarują termin na pielęgnację w regularnych odstępach czasu. Przy okazji można zaoszczędzić, korzystając z rabatów lub darmowych rozszerzeń.Pakiety estetyczne – jak działają?

Pakiety estetyczne komponowane są w takiej liczbie zabiegów i ich konfiguracji, aby uzyskać optymalne efekty. W przypadku wspomnianej wyżej depilacji pożądana gładkość skóry wymaga serii. Podobnie dzieje się w przypadku kuracji liftingujących. Niektóre pakiety estetyczne rozszerzają również obszar działania: do zabiegu na twarz dobrać można analogiczne działania na szyję czy dekolt, a przy modelowaniu sylwetki nie skupiać się wyłącznie na brzuchu, ale zadbać również o nogi. Podobna zasada dotyczy zabiegów odmładzających, regenerujących czy wyszczuplających.