Modelowanie policzków

Skóra starzeje się na wiele sposobów, a proces ten zawsze następuje szybciej niż moglibyśmy sobie tego życzyć. Jedną z najmniej przyjemnych oznak tego zjawiska okazuje się być utrata owalu twarzy. Lekarstwem na nią może się okazać profesjonalne modelowanie policzków.

 

Modelowanie policzków – przyczyny

Utrata owalu twarzy ściśle wiąże się z coraz mniejszą ilością tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą. To właśnie ona sprawia, że policzki cieszą młodzieńczym wyglądem, wraz z wiekiem mamy jej jednak coraz mniej. Skóra oraz mięśnie twarzy tracąc tkankę tłuszczową tracą też sprężystość, dochodzi przy tym do przesuwania się policzków ku dołowi.

 

Modelowanie policzków – wskazania

Modelowanie policzków to zabieg, którym warto się zainteresować, gdy dostrzegło się u siebie utratę objętości w okolicach kości policzkowych. Pomaga ono także wówczas, gdy mamy do czynienia z opadaniem fałdów skóry, a także z zapadaniem się policzków i ubytkami w objętości skroni. Zabiegi związane z modelowaniem policzków są przy tym interesujące tak z punktu widzenia kobiet, jak i mężczyzn.

 

Modelowanie policzków – zabiegi i ich efekty

Modelowanie policzków może odbywać się z wykorzystaniem wielu metod, największą popularnością cieszy się dziś jednak uzupełnianie w gabinecie kosmetycznym kwasu hialuronowego odpowiadającego za jędrność skóry. Skuteczne okazują się również zabiegi, w czasie których dochodzi do pociągnięcia wiotkiej skóry. Pozwala to na znaczącą poprawę proporcji twarzy, przez co sprawia ona wrażenie młodszej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

 

Modelowanie policzków – rekomendowane zabiegi

Kwas hialuronowy

 

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved