Microplazma

Microplazma to innowacyjne urządzenie, które znajduje zastosowanie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W przeciwieństwie do innych rozwiązań nie przyczynia się do tego, że przez ciało przepływa prąd. Może usuwać duże zmiany skórne, a jego stosowanie nie wiąże się z ryzykiem pozostawiania blizn.

 

Microplazma – wskazania

Microplazma może być z powodzeniem stosowana w dziesiątkach zabiegów. Jest nieoceniona, gdy chcemy się pozbyć brodawek łojotokowych, żółtaków i kurzajek, gdy zmagamy się z przebarwieniami skóry, a także wtedy, gdy marzymy o wyeliminowaniu drobnych, wystających blizn. Jest też idealna w przypadku pacjentów mających problem z opadającymi powiekami, zmarszczkami znajdującymi się bezpośrednio pod górną lub dolną wargą, a także ze „zmarszczkami palacza”. Zabiegi z jej udziałem są rekomendowane także wtedy, gdy chcemy pozbyć się wiotkiej skóry z okolic łokci i kolan.

 

Microplazma – przebieg zabiegu

W czasie zabiegów wykorzystujących możliwości microplazmy sublimacja warstw naskórka prowadzi do obkurczenia skóry. Poprawia to jej napięcie, a ponieważ dochodzi do podgrzania tkanki, możemy mieć też pewność, że udoskonalone zostaną naturalne, typowe dla skóry procesy regeneracyjne. Sam zabieg nie jest bolesny. W czasie jego trwania lekarz wyznacza obszar skóry pacjenta, który znajdzie się w centrum jego zainteresowania, a następnie zbliża do niego głowicę urządzenia. Procedura nie jest inwazyjna, zabieg jest przy tym ceniony także z uwagi na krótki czas trwania.

 

Microplazma – efekty

Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast po jego przeprowadzeniu. Pozwala on na cieszenie się skórą wolną od zmarszczek, eliminuje rozstępy, odmładza i regeneruje.

VeoliClinic © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved