Endermolift

Endermolift to innowacyjny zabieg, wykonywany przez coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej. Nic dziwnego – jego celem jest bowiem to o czym marzy chyba każdy – odmłodzenie skóry twarzy. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut i powtarzany jest w kilku seriach, a jego efekty mogą utrzymywać się pół roku.

Endermolift – wskazania

Kto może poddać się temu nieinwazyjnemu zabiegowi? Każdy, kto chce wyglądać młodziej i promienniej. Endermolift skierowany jest do osób chcących ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu, zniwelować zmarszczki, poprawić koloryt skóry i zlikwidować cienie pod oczami, a także poprawić owal twarzy.

Endermolift – charakterystyka zabiegu

Podczas zabiegu wykorzystywane jest urządzenie ze specjalną głowicą, wytwarzającą falę do stymulacji skóry. Częstość impulsów można dobierać indywidualnie do potrzeb skóry. Zabieg ten ma postać masażu, który jest przyjemny i relaksujący dla pacjentek. Trwa on zwykle od 20 do 40 minut.

Endermolift – efekty

Seria masaży specjalną głowicą może zapewnić wiele korzystnych dla skóry efektów. U pacjentek poddanych endermoliftowi obserwuje się wzrost syntezy kwasu hialuronowego, wzrost produkcji włókien elastynowych czy zmniejszenie tempa rozpadu włókien kolagenowych. Efekty te przekładają się na wygładzenie zmarszczek, wzrost jędrności skóry, poprawę jej kolorytu oraz poprawę owalu twarzy. Całość tworzy efekt młodszej, bardziej zadbanej i promiennej skóry. By utrzymać go jak najdłużej należy dbać o odpowiednią pielęgnację i nawilżenie skóry poddanej zabiegowi.